e.t. Besturen

Bestuur 2017-2018 “Koesterund”

Voorzitter: Lenneke Heerts
Vice-voorzitter: Stijn Nieuwenhuis
Secretaris: Ninke-Maike van de Water
Penningmeester: Peter van der Loos
Vice-penningmeester: Max Kerckhoffs
Lid-PR: Pauline Inberg

logo koesterund
koesterund

Bestuur 2016-2017 “Overkoepelend”

Voorzitter: Koen de Kloet
Vice-voorzitter: Alger Hiemstra
Secretaris: Nick Linschoten
Penningmeester: Janna van Velzen
Vice-penningmeester: Marleen van Esch
Lid-PR: Jannie van der Lelij

Logo wit oranje overkoepelend
foto overkoepelend bestuur

Bestuur 2015-2016 “Horundol”

Voorzitter: Sanne de Vries
Vice-voorzitter: Marco Bakhuis
Secretaris: Kim van Oostrum
Penningmeester: Joey Schuttenbeld
Vice-penningmeester: Marije Ausema
Lid-PR: Jochem Geurts

Bestuur 2014-2015 “Denderund”

Voorzitter: Anton Verleun
Vice-voorzitter: Jelmer Hoekstra
Secretaris: Elise de Jong
Penningmeester: Joost Boerrigter
Vice-penningmeester: Marline van Mil
Lid-PR: Sophie Versteegen

Bestuur 2013-2014 “Veenomenaal”

Voorzitter: Mark van de Pol
Vice-voorzitter: Laurens de Jager
Secretaris: Rianne Klerx
Penningmeester: Tom Essink
Vice-penningmeester: Marlieke Pronk
Lid-PR: Monique Conradi

Bestuur 2012-2013 “Innoverund Koppel”

Voorzitter: Aron Coenders
Vice-voorzitter: Willem Frieling
Secretaris: Fokke Sikkema
Penningmeester: Evelien Germeraad
Vice-penningmeester: Caroline de Bruijn
Lid-PR: Femke Bluemink

Bestuur 2011-2012 “Boer ’n Bont”

Voorzitter: Thijs Brands
Vice-voorzitter: Gijs Hofstraat
Secretaris: Maria Aalders
Penningmeester: Tjarda Sinnige
Vice-penningmeester: Maarten van den Berg
Lid-PR: Anne Elbertsen

Bestuur 2010-2011 “Oerund Hard”

Voorzitter: Chantal Duijn
Vice-Voorzitter: Jilles de Theije
Secretaris: Rianne van Helden
Penningmeester: Nienke van Dijk
Vice-penningmeester: Tom Verbrugge
Lid-PR: Gert Prosman

Bestuur 2009-2010 “Bull’s eye”

Voorzitter: Anne Dol
Vice-voorzitter: Feiko Bosma
Secretaris: Tom Broeze
Penningmeester: Miranda Kanters
Vice-penningmeester: Gijs van de Ven
Lid-PR: Ellen Hartemink

Bestuur 2008-2009 “Vitamine Vee”

Voorzitter: Ad Groenen
Vice-voorzitter: Hilde Buitenhuis
Secretaris: Maarten van den Bosch
Penningmeester: Suzanne Verkleij
Vice-penningmeester: Jeroen Schoneveld
Lid-PR: Marieke Bastiaansen

Bestuur 2007-2008 “Vee Power”

Voorzitter: Mark Schepers
Vice-voorzitter: Thijs Derkman
Secretaris: Erik Apperlo
Penningmeester: Moniek van Gastel
Vice-penningmeester: Vera Captein
Lid-PR: Geraldine Haverkamp

Bestuur 2006-2007 “KOErsgericht”

Voorzitter: Kevin Willems
Vice-Voorzitter: Lindsay van de Ven
Secretaris: Kim de Graaf
Penningmeester: Kees Uil
Vice-penningmeester: Nynke Westers
Lid-PR: Theo Wieggers

Bestuur 2005-2006 “Veebelovend”

Voorzitter: Raymond Pegge
Vice-voorzitter: Babiche Heil
Secretaris: Hetma Winnemuller
Penningmeester: Maarten Andringa
Vice-penningmeester: Marieke Mullaert
Lid-PR: Willem Jan Gorissen

Bestuur 2004-2005 “Krachtvoer”

Voorzitter: Pleun Penterman
Vice-voorzitter: Jetse Bakker
Secretaris: Jorien Druijf
Penningmeester: Judith Velthuizen
Vice-penningmeester: Paul Waijers
Lid-PR: Chris Klijn Velderman

Bestuur 2003-2004 “Bij de Pinken” 

Voorzitter: Antoine de Vocht
Vice-voorzitter: Wim Bosma
Secretaris: Lia Uijterlinde
Penningmeester: Judith Bierens
Vice-penningmeester: Geeske van der Veen
Lid-PR: Ruurd Tigchelaar

Bestuur 2002-2003 “It Veals Good”

Voorzitter: Wybren Santema
Vice-voorzitter: Wouter Spiele
Secretaris: Jennie Osinga
Penningmeester: Wytske Veenstra
Vice-Penningmeester: Christel Meulenbroek
Lid-PR: Jan Boer

Bestuur 2001-2002 “Bovinus”

Voorzitter: Lianne van Dongen
Vice-voorzitter: Huijbert Groenendaal
Secretaris: Hanneke Hemmink
Penningmeester: Rene Rooze
Vice-penningmeester: Martijn Mensink
Lid-PR: Francisca Nijborg

Bestuur 2000-2001 “VerKOElend”

Voorzitter: Martijn Verkleij
Vice-voorzitter: Marijke Beltman
Secretaris: Rosanne Heimerink
Penningmeester: Rik Borgerink
Vice-penningmeester: Elske de Boer
Lid-PR: Pieter Feenstra

Bestuur 1999-2000 “Zwartbond”

Voorzitter: Erik van Geloof
Vice-voorzitter: Jeroen Heinen
Secretaris: Catelijne Turkenburg
Penningmeester: Peter Mölder
Vice-penningmeester: Miriam Vuist
Lid-PR: Wendy van Winden

Bestuur 1998-1999 “Het Uierste”

Voorzitter: Cor van der Beek
Vice-voorzitter: Simon Hakkesteegt
Secretaris: Cindy Bunnik
Penningmeester: Jeroen Schenkel
Vice-penningmeester: Sandra Rientjes
Lid-PR: Cora de Haas

Bestuur 1997-1998 

Voorzitter: Roel de Groot
Vice-voorzitter: Gerty Speelman
Secretaris: Dorien Boon
Penningmeester: Roelof Souman
Vice-penningmeester: Georgette Wouda
Lid-PR: Mark de Groot

Bestuur 1996-1997

Voorzitter: Frits Kampen
Vice-voorzitter: Marieke Wijnen
Secretaris: Titia van der Ploeg
Penningmeester: Thijs van Loon
Vice-penningmeester: Ruben Tolboom
Lid-PR: Karen Tolboom

Bestuur 1995-1996

Voorzitter: Aleid de Boer
Vice-voorzitter: Willem Jan Last
Secretaris: Niels Dekker
Penningmeester: Jan Kroes
Vice-penningmeester: Franny van Dijk
Lid-PR: Monique Driesse

Bestuur 1994-1995

Voorzitter: Bas Landman
Vice-voorzitter: Hans Veneklaas Slots
Secretaris: Bettina Mayer
Penningmeester: Danielle Hofstra
Vice-penningmeester: Richard de Jong
Lid-PR: Johan Versteeg

Bestuur 1993-1994

Voorzitter: Hendrik Boerhave
Vice-voorzitter: Gerard Seijbrands
Secretaris: Monique Aalten
Penningmeester: Matieu Sommers
Lid-PR: Thera Habben Jansen

Bestuur 1992-1993

Voorzitter: Johan van der Scheer
Vice-voorzitter: Gerard Seijbrands
Secretaris: Nellemieke van Dinter
Penningmeester: Gert-Mark ter Wee
Lid-PR: Linda van Gaalen

Bestuur 1991-1992

Voorzitter: Focko Peter Zwanenburg
Vice-voorzitter: Jan-Willem de Gooijer
Secretaris: Linda van Gaalen
Penningmeester: Enne Kwant
Vice-penningmeester: Margriet Meijer
Lid-PR: Ron Jansen

Bestuur 1990-1991

Voorzitter: Focko Peter Zwanenburg
Vice-voorzitter: Jan-Willem de Gooijer
Secretaris: Ron Jansen
Penningmeester: Enne Kwant

Bestuur 1989-1990

Voorzitter: Wilbert Frieling
Secretaris: Bert van Ittersum
Penningmeester: Fred Smit
Lid: Maarten Aarts
Lid: Anneke Terwisscha van Scheltinga
Lid: Afke Hanj

Bestuur 1988-1990

Voorzitter: Wilbert Frieling
Secretaris: Bert van Ittersum
Penningmeester: Fred Smit
Lid: Maarten Aarts
Lid: Anneke Terwisscha van Scheltinga
Lid: Afke Hanje